Tymoteusz Rogalewski
Start
HOWTO Linux
2 + 2 = 5

W nowej epoce po prawej stronie równania masz to, co chcesz, czego pragniesz, co kochasz ;-) Nowa epoka, to nowa nauka rzeczywistości - nowymi oczami, nowym dotykiem, nowym umysłem, nową...świadomością.Nowa epoka pokaże Ci całą prawdę o Tobie samym, pokaże Ci wszystkie Twoje lęki, pokaże Ci wszystkie Twoje zalety - pokaże Ci, że wszystko czego pragniesz - wydarzy się.

Dzieńdobry wszyskim w czasach przechodzenia ewolucji na żywo.

przeszedłem siebie

W życiu dokonałem bardzo wiele. Zrobiłem rzeczy, które wydawały się niegdyś...nawet niemożliwe.

Dziś widzę, że motorem napędu tej maszyny były moje własne lęki, w tym niska samoocena, która w nieskończoność próbowała zrobić coś więcej, lepiej, wyżej, szybciej, więcej, lepiej - mimo ogromnej blokady zwanej nieśmiałością - eksplodowało i sprawiło, że stanąłem nad przepaścią i jednocześnie nad nowym życiem - nowe narodzenie. I się wszystko zmieniło - wszystko.Teraz jestem tu, każdy dzień jest nowym życiem. Nie ma tego, co było wczoraj - jest tylko teraz :) Ja widzę, ja czuję...wszystko, czego zawsze pragnąłem i co zawsze było przy mnie, we mnie i wokół mnie. Ja Jestem.

Człowiek potrafi więcej, niż umie. Człowiek wie więcej niż mu się wydaje. Człowiek to istota, która tak na prawdę nie wiele wie na temat siebie samego. Gdy tylko sobie to uświadomi - staje się nieograniczony.

I to jest piękne. To jest to - co od zawsze czułem - ale dopiero dziś potrafię to nazwać, dotknąć, poczuć.

komputer

To temat, który jako pierwszy zafascynował mnie w życiu na poważnie.

Fascynacja tym tematem jest tak wielka aż do dziś (pomimo wejścia w 5-ty wymiar), że żadny inny temat - choć nie było ich mało - nie był w stanie stać się większym od niego (w przestrzeni 3-go wymiaru).Zajmowałem się stolarką meblową - zabudowy wnękowe, kuchnie, schody drewniane. Budowlanka - domy szkieletowe, kostka brukowa, glazurnictwo. Postawiłem nawet więźbę dachową dwoma rękoma i wystrugałem schody drewniane samonośne z drewna jesionowego klejonego blokowo.

Administracja serwerami ISP oraz hostingowymi, sieciami informatycznymi i programowanie - które było i jest dla mnie, jak coś ponad - coś jak nieustanna chęć powrotu do domu, coś, co sprawi - że zrozumiem nie tylko sposób działania sztucznej inteligencji - kwantowego komputera (co jest banalnie proste, bo wystarczy stworzyć komputerom możliwość tworzenia zmaterializowanej wersji księgi akaszy i bezpośredni i swobodny dostęp do niej).

Czuję, że temat programowania - tworzenia aplikacji internetowych - to coś więcej - to coś, co pozwoli mi zrozumieć coś - czego potrzebuję.

Jak kiedyś nauka języka Assembler sprawiła, że zrozumiałem (ad-hoc) sposób myślenia komputerów - tak temat informatyki wydaje mi się być najbardziej zbliżonym zrozumienia sposobu dzialania świadomości, nadświadomości i podświadomomści na tyle, aż zaspokoi mój głód odnalezienia siebie.

Marzenia się spełniają - to jest pewne. Teraz tylko kwestia wykreowania odpowiednich marzeń, by te pokierowały do celu ostatecznego.

Czym jest cel? Oto chyba moje właściwe marzenie.