Let’s start again

Let’s start again

Jestem sobą. Wiele lat mi zajęło poszukiwanie siebie – znalazłem. Poszukiwania prowadzę dalej, gdyż sam proces poznawania siebie i Świata jest ciekawy i przyjemny 🙂 Wnętrze zawiera tyle fajnych rzeczy, a jestem dopiero u bram owego wszechświata.

 

Przeżyłem własne życie i zrobiłem rzeczy, które wydawały mi się niegdyś niemożliwe – postawiłem więżbę dachową dwoma rękoma. Ale nie tylko wieźbę, bo i odeskowanie i łacenie dachu też. Do tego strop, ściany, hydraulika, elektryka i…cała pozostałą wykończeniówka. Dla utrudnienia – wszystko robione posiadając skoliozę. Jedynie pokrycie z blachodachówki położone czterema ręcami.

 

Tak poza tym to jestem informatykiem – programistą i administratorem ISP. To jest raczej to, gdzie się mogę kreować nieco spokojniej, a dzięki temu…bardziej.

 

Ethernety, Gepony, PIMy, Begiepy, NATy, automatyczne windykacje, raporty, provisioningi i bla bla bla…każdego dnia coś nowego.

 

Kiedyś celem moim było tworzenie skryptów działających za pomocą „jednego kliknięcia”. Dziś każdą z tych spraw przekazuję samym skryptom, by samodzielnie dbały o powierzone im dzieła do wykonania.